Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone - JetBlack
341.000 د.ك السعر الأصلي هو: 341.000 د.ك.260.000 د.كالسعر الحالي هو: 260.000 د.ك.
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 256GB - 12GB RAM Phone - Silver Shadow
602.000 د.ك السعر الأصلي هو: 602.000 د.ك.399.900 د.كالسعر الحالي هو: 399.900 د.ك.
Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone – Blue shadow
341.000 د.ك السعر الأصلي هو: 341.000 د.ك.260.000 د.كالسعر الحالي هو: 260.000 د.ك.
Brand | Samsung |
|---|---|
Storage | 256GB |
Colors | Blue |
Warranty | Al Babtain-12 Months |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU:
8806097426240
Categories: Galaxy Mobile, Galaxy Z, Samsung Mobile
Tags: Galaxy, Galaxy Phone, Galaxy Z Flip 7, samsung, Samsung Z, Z Flip 7 256GB
Brand: Samsung
الوصف
Product Specifications
Information on Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone – Blue
| Model Number | PO Z FLIP7 |
| Brand | SAMSUNG |
| Slot Details | 1 SIM Card Slot + E-Sim |
| Colour | Blue |
| Ai Enabled | Yes |
| Battery Size | 4300 mAh |
| Bluetooth | v5.3 |
| Cellular Connectivity | 5G |
| Charging Port Type | USB Type-C |
| Phone Display Size | 6.09-inch |
| Flash | Yes |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 256GB |
| Phone Memory (RAM) | 12GB |
| Number of SIM Cards | Dual SIM |
| Operating System | Android 15 |
| Rear Camera | Yes |
| Phone Rear Camera | 50MP + 12MP |
| Processor | Exynos |
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 10 Megapixels |
| Wi-Fi | Yes |
سامسونج زى فليب 7 – 256 جيجا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone – Blue shadow” Cancel reply
Related products
Samsung Galaxy A26 5G – 128GB – 6GB RAM | White
Samsung Galaxy A26 5G – 256GB – 8GB RAM | Black
Samsung Galaxy A26 5G – 256GB – 8GB RAM | White
Samsung Galaxy S25 Edge 5G, 512GB, 12GB RAM, 6.7 – Titanium Jetblack
Samsung Galaxy S25 Ultra Silicone Case – Red
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium White Silver
Rated 4.00 out of 5







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.