Honor H200 Pro 5G 6.78 inch 512GB 12GB RAM Cyan
199.000 د.ك السعر الأصلي هو: 199.000 د.ك.119.900 د.كالسعر الحالي هو: 119.900 د.ك.
Galaxy Z Fold 6 S pen Case
30.000 د.ك السعر الأصلي هو: 30.000 د.ك.20.000 د.كالسعر الحالي هو: 20.000 د.ك.
Samsung Z Flip6 6.7 inch 512GB 12GB RAM Blue
387.000 د.ك السعر الأصلي هو: 387.000 د.ك.310.000 د.كالسعر الحالي هو: 310.000 د.ك.
Brand | Samsung |
|---|---|
Colors | Blue |
Storage | 512GB |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU:
8806095630250
Categories: Galaxy Mobile, Galaxy Z, Samsung Mobile
Tags: Galaxy, Galaxy Phone, samsung, Samsung Z, Samsung Z Flip
Brand: Samsung
الوصف
Product Specifications
Information on Samsung Z Flip6 6.7 inch 512GB 12GB RAM Blue
| Model Number | SM-F741BLBEMEA |
| Brand | SAMSUNG |
| Device Type | Galaxy Z Flip 6 |
| Total Number of Slots | 1 |
| Slot Details | 1 SIM Card Slot |
| Battery Size | 4000 mAh |
| Cellular Connectivity | 5G |
| Phone Display Size | 6.7-inch |
| Expandable Memory | Yes |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 512GB |
| Phone Memory (RAM) | 12GB |
| Number of SIM Cards | Dual SIM |
| Operating System | Android |
| Processor | Snapdragon |
| Sensors | Accelerometer |
سامسونج جلاكسي زى فليب 6
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung Z Flip6 6.7 inch 512GB 12GB RAM Blue” Cancel reply






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.