Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone - JetBlack
341.000 د.ك السعر الأصلي هو: 341.000 د.ك.260.000 د.كالسعر الحالي هو: 260.000 د.ك.
Honor 400 Pro 5G Phone, 6.7”, 512GB, 12GB RAM, 200MP - Black
199.900 د.ك السعر الأصلي هو: 199.900 د.ك.189.900 د.كالسعر الحالي هو: 189.900 د.ك.
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 256GB – 12GB RAM Phone – Silver Shadow
602.000 د.ك السعر الأصلي هو: 602.000 د.ك.399.900 د.كالسعر الحالي هو: 399.900 د.ك.
Brand | Samsung |
|---|---|
Storage | 256GB |
Colors | Silver |
Warranty | Al Babtain-12 Months |
4 in stock
SKU:
8806097425519
Categories: Galaxy Mobile, Galaxy Z, Samsung Mobile
Tags: Galaxy, Galaxy Phone, Galaxy Z Fold7, samsung, Samsung Z, Z Fold 7 256GB
Brand: Samsung
الوصف
Product Specifications
Information on Samsung Galaxy Z Fold7 5G 256GB Phone – Silver
| Model Number | PO Z FOLD7 |
| Brand | SAMSUNG |
| Colour | Silver |
| Ai Enabled | Yes |
| Battery Size | 4400 mAh |
| Bluetooth | v5.3 |
| Cellular Connectivity | 5G |
| Charging Port Type | USB Type-C |
| Phone Display Size | 8-inch |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 256GB |
| Phone Memory (RAM) | 12GB |
| Number of SIM Cards | Dual SIM |
| Operating System | Android 15 |
| Rear Camera | Yes |
| Front Camera | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
سامسونج زى فولد 7 – 256 جيجا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 256GB – 12GB RAM Phone – Silver Shadow” Cancel reply
Related products
Samsung A35 5G 6.6-inch 256GB 8GB Dual SIM Navy
Samsung Galaxy S25 Edge 5G, 512GB, 12GB RAM, 6.7 – Titanium Jetblack
Samsung Galaxy S25 Ultra Silicone Case – Gray
Samsung Galaxy S25 Ultra Silicone Case – Light Blue
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 512GB – 12GB RAM Phone – jetBlack
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium Gray
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium White Silver
Rated 4.00 out of 5







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.