iPhone 16e 5G , 256GB, 6.1-inch – White
259.900 د.ك السعر الأصلي هو: 259.900 د.ك.220.000 د.كالسعر الحالي هو: 220.000 د.ك.
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB - Titanium Gray
390.000 د.ك السعر الأصلي هو: 390.000 د.ك.299.900 د.كالسعر الحالي هو: 299.900 د.ك.
HUAWEI MatePad SE 11-inch 128GB – 8GB RAM Wi-Fi – Crystal Blue
69.900 د.ك السعر الأصلي هو: 69.900 د.ك.45.900 د.كالسعر الحالي هو: 45.900 د.ك.
Brand | Huawei |
|---|---|
Storage | 128GB |
Warranty | Huawei-12 Months |
Colors | Crystal Blue |
1 in stock
SKU:
6942103157097
Categories: Deema & Taly, GT5, Huawei, Huawei Tablets, New Products
Tags: Huawei Exclusive Offers, HUAWEI MatePad, Huawei Tablet
Brand: Huawei
الوصف
Product Specifications
Information on HUAWEI MatePad SE 11-inch 128GB – 8GB RAM Wi-Fi – Crystal Blue
| Brand | HUAWEI |
| Colour | Crystal Blue |
| Device Type | MatePad |
| Tablet Connectivity | Wi-Fi Only |
| Dimensions (H x L x W) | 252mm x164mm x 7mm |
| Tablet Display Size | 11-inch |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Phone Calling | Yes |
| Tablet Rear Camera | 8 Megapixels |
| Tablet Processor | Harmony OS 2.0 |
| Tablet Memory (RAM) | 8 GB |
| Secondary Camera Resolution | 5 Megapixels |
تاب هواوى ميت باد اس اي – واى فاي
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HUAWEI MatePad SE 11-inch 128GB – 8GB RAM Wi-Fi – Crystal Blue” Cancel reply
Related products
E6888-982 5G Mobile WiFi Pro 5 AX3600 7000 mAh battery Locked STC
Huawei Fit 4 Pro Smart Watch – Black
Huawei Fit 4 Smart Watch – White
Huawei FreeBuds 6i Earbuds – Purple
HUAWEI Freebuds SE2 Blue
Huawei FreeClip Black
Huawei Smart Watch 5 – Purple
Huawei Watch Fit 3, Aluminum body, Silicone Strap Green
Rated 5.00 out of 5






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.