Huawei FreeClip 2 - Black
59.900 د.ك السعر الأصلي هو: 59.900 د.ك.50.000 د.كالسعر الحالي هو: 50.000 د.ك.
Huawei MatePad 12 X 12GB RAM-256GB, Wi-Fi 12-inch – White
189.900 د.ك السعر الأصلي هو: 189.900 د.ك.169.900 د.كالسعر الحالي هو: 169.900 د.ك.
Brand | Huawei |
|---|---|
Storage | 256GB |
Warranty | Huawei-12 Months |
Colors | White |
1 in stock
SKU:
6942103168987
Categories: Deema & Taly, GT5, Huawei, Huawei Tablets, New Products
Tags: Huawei Exclusive Offers, HUAWEI MatePad, Huawei Tablet
Brand: Huawei
الوصف
Product Specifications
Information on Huawei MatePad 12 X 12GB RAM-256GB, Wi-Fi 12-inch – White
| Brand | HUAWEI |
| Colour | White |
| Device Type | – |
| Battery Size | 10100 mAh |
| Tablet Connectivity | Wi-Fi Only |
| Dimensions (H x L x W) | 183 * 5.9 * 270 mm |
| Tablet Display Size | 12-inch |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Tablet Operating System | HarmonyOS |
| Phone Calling | No |
| Tablet Rear Camera | 13 MP + 8 MP |
| Tablet Processor | – |
| Tablet Memory (RAM) | 12 GB |
| Secondary Camera Resolution | 8 Megapixels |
| Weight | 555 g |
| Wi-Fi | Yes |
تاب هواوي ميت باد 12 إكس – واى فاي
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Huawei MatePad 12 X 12GB RAM-256GB, Wi-Fi 12-inch – White” Cancel reply







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.