Honor Magic V5 5G Phone, 7.95″, 512GB, 16GB RAM -Dawn Gold
529.000 د.ك السعر الأصلي هو: 529.000 د.ك.404.900 د.كالسعر الحالي هو: 404.900 د.ك.
Apple iPad 11th Gen , A16 Chip, 256GB, Wi-Fi, 11” – Pink
155.900 د.ك السعر الأصلي هو: 155.900 د.ك.154.900 د.كالسعر الحالي هو: 154.900 د.ك.
Huawei MatePad 11.5” (2025), 8GB, 256GB, Wi-Fi – Grey
139.900 د.ك السعر الأصلي هو: 139.900 د.ك.109.900 د.كالسعر الحالي هو: 109.900 د.ك.
Brand | Huawei |
|---|---|
Storage | 256GB |
Orientation | Global |
Warranty | Huawei-12 Months |
Colors | Grey |
1 in stock
SKU:
6942103165603
Categories: Deema & Taly, GT5, Huawei, Huawei Tablets
Tags: Huawei Exclusive Offers, HUAWEI MatePad, Huawei Tablet
Brand: Huawei
الوصف
Product Specifications
Information on Huawei MatePad 11.5” (2025), 8GB, 256GB, Wi-Fi – Grey
| Model Number | TAOXINGZHI-W09FK |
| Brand | HUAWEI |
| Colour | Grey |
| Device Type | MatePad |
| Battery Size | 10100 mAh |
| Battery Type | built-in |
| Bluetooth | Yes |
| Tablet Connectivity | Wi-Fi Only |
| Charging Port Type | USB Type-C |
| Dimensions (H x L x W) | 177.53 * 6.1 * 262.63 mm |
| Tablet Display Size | 11.5-inch |
| Display Type | TFT LCD (IPS) |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Tablet Operating System | HarmonyOS |
| Phone Calling | Yes |
| Tablet Rear Camera | 13 Megapixels |
| Tablet Memory (RAM) | 8 GB |
| Secondary Camera Resolution | 8 Megapixels |
| Sensors | Ambient Light Sensor, Gravity, Hall |
| Weight | 515 g |
| Wi-Fi | Yes |
تاب هواوي 2025 الجديد
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Huawei MatePad 11.5” (2025), 8GB, 256GB, Wi-Fi – Grey” Cancel reply









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.