Honor Choice Earbuds Clip – Black
54.990 د.ك السعر الأصلي هو: 54.990 د.ك.49.990 د.كالسعر الحالي هو: 49.990 د.ك.
Anker 542 Usb-c To Lightning Cable Bio Based 0.9m - Violet
6.500 د.ك السعر الأصلي هو: 6.500 د.ك.4.500 د.كالسعر الحالي هو: 4.500 د.ك.
Honor X6C Phone, 6GB, 256GB, 6.5” – Black
50.000 د.ك
Brand | Honor |
|---|---|
Colors | Black |
Storage | 256GB |
Warranty | Honor – 12 Months |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
الوصف
Product Specifications
Information on Honor X6C Phone, 6GB, 256GB, 6.5” – Black
| Model Number | X6C |
| Brand | HONOR |
| Colour | Black |
| Ai Enabled | Yes |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Bluetooth | v5.1 |
| Cellular Connectivity | 4G |
| Charging Port Type | USB Type-C |
| No of Cores | Octa Core |
| Dimensions (H x L x W) | 163.95 * 75.6 * 8.39 mm |
| Phone Display Size | 6.5-inch |
| Flash | Yes |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 256GB |
| Phone Memory (RAM) | 6 GB |
| Operating System | Android |
| Rear Camera | Yes |
| Phone Rear Camera | 50MP + 2MP + 2MP |
| Processor | MediaTek |
| Front Camera | Yes |
| Sensors | Accelerometer, Fingerprint, Proximity |
| Weight | 199 g |
| Wi-Fi | Yes |
هونر اكس 6 سي – 256 جيجا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Honor X6C Phone, 6GB, 256GB, 6.5” – Black” Cancel reply









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.