Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB - Titanium White Silver
390.000 د.ك السعر الأصلي هو: 390.000 د.ك.299.900 د.كالسعر الحالي هو: 299.900 د.ك.
iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Midnight
19.500 د.ك السعر الأصلي هو: 19.500 د.ك.15.000 د.كالسعر الحالي هو: 15.000 د.ك.
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium Black
390.000 د.ك السعر الأصلي هو: 390.000 د.ك.299.900 د.كالسعر الحالي هو: 299.900 د.ك.
Brand | Samsung |
|---|---|
Colors | Black |
Storage | 256GB |
Warranty | Al Babtain-12 Months |
1 in stock
SKU:
8806095830933-2
Categories: Deema & Taly, Galaxy Mobile, New Products, Samsung Galaxy S25, Samsung Mobile
Tags: Huge Deals, Samsung S25, Samsung S25 Ultra
Brand: Samsung
الوصف
Product Specifications
Information on Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium Black
| Model Number | S25 Ultra |
| Brand | SAMSUNG |
| Device Type | S25 Ultra |
| Total Number of Slots | 1 |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Cellular Connectivity | 5G |
| Phone Display Size | 6.9-inch |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 256GB |
| Phone Memory (RAM) | 12GB |
| Operating System | Android 15 |
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
| Sensors | Accelerometer |
سامسونج اس 25 الترا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium Black” Cancel reply
Related products
Samsung A35 5G 6.6-inch 256GB 8GB Dual SIM Navy
Samsung Galaxy A26 5G – 128GB – 6GB RAM | Black
Samsung Galaxy S25 Edge 5G, 512GB, 12GB RAM, 6.7 – Titanium Jetblack
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 512GB – 12GB RAM Phone – Blue
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 512GB – 12GB RAM Phone – jetBlack
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium White Silver
Rated 4.00 out of 5








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.