Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 512GB - 12GB RAM Phone - jetBlack
639.000 د.ك السعر الأصلي هو: 639.000 د.ك.454.900 د.كالسعر الحالي هو: 454.900 د.ك.
Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone - JetBlack
341.000 د.ك السعر الأصلي هو: 341.000 د.ك.260.000 د.كالسعر الحالي هو: 260.000 د.ك.
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 512GB – 12GB RAM Phone – Silver
639.000 د.ك السعر الأصلي هو: 639.000 د.ك.454.900 د.كالسعر الحالي هو: 454.900 د.ك.
Brand | Samsung |
|---|---|
Storage | 512GB |
Colors | Silver |
Warranty | Al Babtain-12 Months |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU:
8806097425403
Categories: Galaxy Mobile, Galaxy Z, Samsung Mobile
Tags: Galaxy, Galaxy Phone, Galaxy Z Fold7, samsung, Samsung Z, Z Fold 7 512GB
Brand: Samsung
الوصف
Product Specifications
Information on Samsung Galaxy Z Fold7 5G 512GB Phone – Silver
| Model Number | PO Z FOLD7 |
| Brand | SAMSUNG |
| Colour | Silver |
| Ai Enabled | Yes |
| Battery Size | 4400 mAh |
| Bluetooth | v5.3 |
| Cellular Connectivity | 5G |
| Charging Port Type | USB Type-C |
| Phone Display Size | 8-inch |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 512GB |
| Phone Memory (RAM) | 12GB |
| Number of SIM Cards | Dual SIM |
| Operating System | Android 15 |
| Rear Camera | Yes |
| Front Camera | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
سامسونج زى فولد 7 – 512 جيجا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 512GB – 12GB RAM Phone – Silver” Cancel reply
Related products
Samsung Galaxy A26 5G – 128GB – 6GB RAM | White
Samsung Galaxy A26 5G – 256GB – 8GB RAM | Black
Samsung Galaxy A26 5G – 256GB – 8GB RAM | White
Samsung Galaxy Z Flip 7 5G 256GB Phone – JetBlack
Samsung Galaxy Z Fold7 5G, 256GB – 12GB RAM Phone – Silver Shadow
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium Black
Samsung S25 Ultra 5G, 6.9-inch, 12GB RAM, 256GB – Titanium White Silver
Rated 4.00 out of 5








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.