Samsung Galaxy A26 5G - 128GB - 6GB RAM | Black
57.000 د.ك السعر الأصلي هو: 57.000 د.ك.55.000 د.كالسعر الحالي هو: 55.000 د.ك.
Samsung Galaxy A07 Phone - 64GB - 4GB RAM - 6.7 inch - Green
30.000 د.ك السعر الأصلي هو: 30.000 د.ك.27.000 د.كالسعر الحالي هو: 27.000 د.ك.
Samsung Galaxy A17 5G Phone – 128GB – 4GB RAM | Blue
48.000 د.ك
Brand | Samsung |
|---|---|
Storage | 128GB |
Colors | Blue |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU:
8806097666424
Categories: Galaxy Mobile, New Products
Tags: Galaxy Phone, Samsung Galaxy A17
Brand: Samsung
الوصف
Product Specifications
Information on Samsung Galaxy A17 5G Phone – 128GB – 4GB RAM | Blue
| Brand | SAMSUNG |
| Colour | Blue |
| Ai Enabled | Yes |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Cellular Connectivity | 5G |
| Charging Port Type | USB Type-C |
| No of Cores | Octa Core |
| Phone Display Size | 6.7-inch |
| Flash | Yes |
| GPS | Yes |
| Storage Capacity | 128GB |
| Phone Memory (RAM) | 4 GB |
| Number of SIM Cards | – |
| Operating System | Android |
| Rear Camera | Yes |
| Phone Rear Camera | 50 + 5 + 2 Megapixels |
| Processor | Exynos |
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 13 Megapixels |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint |
| Wi-Fi | Yes |
سامسونج جالاكسي إي 17 – 128 جيجا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Samsung Galaxy A17 5G Phone – 128GB – 4GB RAM | Blue” Cancel reply






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.