Samsung Galaxy S25 Ultra Silicone Case - Red
6.000 د.ك السعر الأصلي هو: 6.000 د.ك.5.000 د.كالسعر الحالي هو: 5.000 د.ك.
CPE PRO 6 5.5G – Ooredoo Locked
120.000 د.ك السعر الأصلي هو: 120.000 د.ك.64.900 د.كالسعر الحالي هو: 64.900 د.ك.
Honor Watch 4 Pro – SmartWatch
Rated 5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 customer reviews)
89.900 د.ك السعر الأصلي هو: 89.900 د.ك.35.000 د.كالسعر الحالي هو: 35.000 د.ك.
Brand | Honor |
|---|---|
Colors | Gold |
Warranty | Honor – 6 Month |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU:
6936520859481
Categories: Honor, Honor Watch, New Products
Tags: Honor, Honor Watch, Huge Deals
Brand: Honor
الوصف
Warranty
Gold Stainless Steel Case – Green Silicon Strap
| Warranty Period (Months) | 6 |
| Accesorises warranty | Battery, Adapter, Headphone, Cable , 1 Year Warranty |
| Warranted by | Manufacturer |
| Warranty details URL | www.hihonor.com/kw-en/support/ |
Product Specifications Information on Honor Watch 4 Pro SmartWatch
| Manufacturer Number | 5502ABLF |
| case size | Honor 46.4 mm |
| case material | Stainless Steel Case |
| color | Gold |
| strap design | Green Silicon Strap |
| GPS | GPS |
| bluetooth | Bluetooth |
| NFC (near field communication) | Yes (market/region dependent) |
| display type | AMOLED Color Screen |
| display size | 1.5″ |
| display resolution | 464 X 464 Pixels |
| capacity | 4 GB |
| operating system | Magic OS |
| sensor | Acceleration, Gyroscope, Geomagnetic |
| water resistant | 5 ATM |
| battery capacity | 480 mAh |
| charging method | Magnetic Charging |
| call feature | Receive and Answers Calls |
| fitness feature | Daily Activity Tracking and Monitoring (All Day, Individual Workout) |
| product type | Smartwatch |
| model series | Honor Watch |
| lifestyle & usage | Active & Sporty |
| gender | Unisex |
| material | Glass Front, Plastic Back, Stainless Steel Frame 316L |
| weight | 50.00 g ( 1.77 oz ) |
| Arabic Supported | Yes |
| model compatibility | for Most Smartphones with Android OS/iOS |
| compatible operating system type | Android/iOS |
| Shipping Weight (kg) | 0.28 |
ساعة هونر واتش 4 برو
Ask Question?
5
Rated 5 out of 5
3 reviews
Rated 5 out of 5
3
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
3 reviews for Honor Watch 4 Pro – SmartWatch
Clear filters
Add a review Cancel reply







حسام الدين عبادي –
سعر ممتاز 👍🏻👍🏻
Abdulrahman –
عرض قوي
خديجة نور –
لحق عليها ساعة وايد ممتاز
والسعر وايد ممتاز
شكراً