Honor Pad X8b 128GB 4GB Ram (Wi-Fi Only) Space Gray With Flip Cover
54.900 د.ك
Brand | Honor |
|---|---|
Colors | Space Grey |
Storage | 128GB |
Warranty | Honor – 12 Months |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
SKU:
6936520889044
Categories: Honor, Honor Tablet, New Products
Tags: Honor Pad, honor pad x8b
Brand: Honor
الوصف
Product Specifications
| Display Size | 11 inches |
|---|---|
| Display Resolution | 1200 x 1920 pixels, 16:10 ratio (~207 ppi density) |
| Processor Chipset | Qualcomm-Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| Processor CPU | Octa-core |
| INTERNAL STORAGE | 128 GB |
| Memory RAM | 4 GB |
| Operating System Version | Android 16, MagicOS 10 |
| OPERATING SYSTEM | Android |
| Main Camera | 5 MP, f/2.0, AF |
| Selfie Camera | 5 MP, f/2.0 |
| Product Color | Space Grey |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Battery capacity | Li-Ion 10100 mAh |
-
Key features
- Large 11-inch FHD Display with Eye Comfort
- Powerful Snapdragon 680 Chipset
- Massive 10100mAh Battery
- Quad Stereo Speakers with Hi-Res Audio
- Slim Metal Body for Premium Durability
- Expandable Storage up to 2TB
- هونور باد اكس 8 بي
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Honor Pad X8b 128GB 4GB Ram (Wi-Fi Only) Space Gray With Flip Cover” Cancel reply










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.