Huawei FreeClip 2 - Blue
59.900 د.ك السعر الأصلي هو: 59.900 د.ك.50.000 د.كالسعر الحالي هو: 50.000 د.ك.
Apple iPhone 17 256GB – 6.3 inch – Dual eSim (Japanese Version) – White
299.900 د.ك السعر الأصلي هو: 299.900 د.ك.254.900 د.كالسعر الحالي هو: 254.900 د.ك.
Brand | Apple |
|---|---|
Colors | White |
Storage | 256GB |
Orientation | Japanese |
Warranty | Apple-12 Months |
1 in stock
SKU:
4549995649161
Categories: Apple Products, iPad, iPhone 17 Pro Max, iPhone Mobile, New Products
Tags: Apple New Product, iPhone 17, iPhone 17 256GB, Phones & Devices
Brand: Apple
الوصف
Product Specifications
Information on Apple iPhone 17 – 256GB – 6.3 inch – Dual eSim (Japanese Version) | White
📱 Apple iPhone 17
Next-Generation Power, Design, and Intelligence
Experience the future with the iPhone 17. Powered by the A19 chip with Apple Intelligence, it offers blazing-fast performance, advanced cameras, superior design, and all-day battery life — built for work, creativity, and entertainment.
✨ Key Features
⚡ A19 Bionic Chip
Delivers exceptional speed, hardware-accelerated ray tracing, and a 16-core Neural Engine for AI and Apple Intelligence.
📸 Pro Camera System
48MP Dual Fusion system with Ultra Wide, 2x Telephoto, Night Mode, Cinematic Mode, and 4K Dolby Vision.
🎥 Advanced Front Camera
18MP TrueDepth camera with Portrait mode, Center Stage, and 4K video recording.
🔋 Long Battery Life
Up to 30 hours of video playback with 50% charge in about 20 minutes using a 40W adapter.
💎 Premium Build
Finish Aluminum design, Ceramic Shield 2 front, and Color-infused glass back for durability and style.
🌐 Future-Ready Connectivity
5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 6, and Dual eSIM for seamless global use.
🔐 Advanced Security
Face ID with TrueDepth technology for secure authentication.
🔧 Specifications
| Display | 6.3-inch Super Retina XDR OLED, ProMotion (120Hz), Always-On |
| Cameras | 48MP Dual Fusion (Wide + Ultra Wide), 2x Telephoto, Night Mode, Cinematic, 4K Dolby Vision |
| Front Camera | 18MP, Center Stage, Portrait, 4K video |
| Chip | A19 Bionic with hardware-accelerated ray tracing, 16-core Neural Engine |
| Battery Life | Up to 30 hrs video playback, 50% charge in ~20 mins with 40W adapter |
| Build & Design | Finish Aluminum design Ceramic Shield 2 front Color-infused glass back |
| Durability | IP68 water & dust resistant |
| Connectivity | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 6, Dual eSIM |
| Charging | USB-C, MagSafe up to 25W, Qi2 up to 25W |
| Security | Face ID with TrueDepth |
| Available Colors | Black, White, Mist Blue, Sage, Lavender |
| In the Box | iPhone 17, USB-C charge cable (1m), documentation |
ايفون 17 256 النسخة اليابانية
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Apple iPhone 17 256GB – 6.3 inch – Dual eSim (Japanese Version) – White” Cancel reply











Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.