HONOR X6d 5G 256GB – 4RAM – Ocean Cyan
49.900 د.ك
Brand | Honor |
|---|---|
Colors | Ocean Cyan |
Storage | 256GB |
Warranty | Honor – 12 Months |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
الوصف
Product Specifications
Information on HONOR X6d 5G 256GB – 4RAM – Ocean Cyan
| Category | Details |
|---|---|
| Display | 6.75″ TFT LCD, 720×1600 Resolution, Eye Comfort & Dynamic Dimming |
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 5G (Octa-core up to 2.4GHz) |
| Memory & Storage | 4GB RAM + 256GB Internal Storage |
| Rear Camera | 50MP Main (f/1.8) + QVGA (0.08MP) Secondary Lens |
| Front Camera | 5MP (f/2.2) with Portrait, Beauty & Face Recognition |
| Battery | 5260mAh (Typical), 15W Charging, Lithium-ion Polymer |
| Dimensions | 167mm x 77mm x 7.89mm | Weight Approx. 186g |
| Connectivity | 5G NR, Wi-Fi 5, BT 5.3, USB-C, 3.5mm Jack, NFC (Region Dependent) |
هونر اكس 6 دي – 256 جيجا
Ask Question?
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HONOR X6d 5G 256GB – 4RAM – Ocean Cyan” Cancel reply









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.